• 0543-273-00-04
  • han_elektrik17@hotmail.com

ÇINAR MANAV TEKNOLOJİ VE NOSTALJİ BİR ARADA

ÇINAR MANAV TEKNOLOJİ VE NOSTALJİ BİR ARADA

Girişimci yapısı ile sektöründe ilkleri bize yaşatan her daim tecrübeleri ile güven sağlayan çınar manavı ; siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek sunumlarını ön plana koyabilmek için yeni mağaza aydınlatma ve CCTV kapalı devre kamera sisteminin yapım işlerinde bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.
Her birimiz alışveriş yaparken dikkat ettiğimiz konular vardır.Bunlar arasına birçok konu ekleyebiliriz; örnek olarak ekonomik olması, firmanın hijyen anlayışı, güler yüzlü oluşu, sıcak duruşu güven vermesi vb. Göz önünde bulundurmamız gereken çok fazla detay vardı,bunların bilinci ile alt yapı çalışmalarımıza başlıyoruz.
Mağaza sahibimiz sayın CİHANGİR bey aydınlatma konusunda çok fazla lümen beklentisi vardı . Mimarımız sayın UĞUR TINAZ ise nostaljik yaklaşımı vardı. Teknoloji ve nostaljiyi bir arada tutmamız gerekmekteydi. Alt yapı çalışmalarımızda aydınlatma için gerekli devrelerin kablolama işlerini BORSAN marka kablolar ile CCTV KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMİ için REÇBER marka cctv kablo kullanımı ile gerçekleştiriyoruz. Ahşap ağırlıklı bir mağaza vardı karşımızda , bu sebeple ürün aydınlatma için halat görünümlü sarkıt duylar ve rustik ampuller kullanıyoruz.
Aydınlatmada Renk Kombinasyonu
Ürün yelpazesinin çok geniş olması ve renk kombinasyonunu sağlamak için genel aydınlatmayı 30 watt gün ışığı ray spot olarak uygulama yapamaya karar veriyoruz. Ray spotların bilinen en iyi özelliği odak aydınlatma olması ürünleri ön planda tutuyor.Gerek güvenlik amacı gerek ürün takibi amacı ile yapacağımız CCTV kapalı devre kamera sistemi ayrıntılar ile dolu olması detaylı çalışmamızı gerektiriyor. Nextcam ailesinden 20000 BMD motorize odak kontrolü , RENKLİ 1/2.8” 2.0M SONY EXMOR IMX323 sensörü ile kusursuz olması tercihimiz oluyor. Güvenlik işimizi de bitiriyor başarılı ve yüzlerde tebessüm ifadesi bırakarak sayın CİHANGİR beye hayırlı işleri olmasını diliyoruz.
han_ad

Mesajınızı bırakın