• 0543-273-00-04
  • han_elektrik17@hotmail.com

GÜLPEN MİMARİ PENCERE SİSTEMLERİ AYDINLATMADA SINIRLARI KALDIRIYORUZ

GÜLPEN MİMARİ PENCERE SİSTEMLERİ AYDINLATMADA SINIRLARI KALDIRIYORUZ


Tasarım çalışmaları ile sektöründe öncü çalışmalara imza atan ASAŞPEN BAYİİ GÜLPEN CCTV kapalı devre kamera sistemi , aydınlatma sistemi altyapı ve montaj çalışmalarında bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Mimaride Ayrıntı
Çalışmalarında mimariye, zarafete  ve ayrıntıya önem veren SAYIN MEHMET ALİ YAVAŞ bey ürünlerinde,bakış açısını sergilemek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına mağazayı yeniliyor.


Altyapı çalışmalarında nelere ihtiyaç duyacağımızı TINAZ MİMARLIK sahibi SAYIN UĞUR TINAZ ile görüşerek başlıyoruz. Aydınlatma geneli 200 metreye yakın. 12 volt ile çalışan metresi 36 watt bar led uygulaması yapılacağı için gerekli güç hesaplarını yapıyor ve gerekli devrelerin kablolaması yapılıyor. Daha sonra teşhir aydınlatmalarında 8” lik holospot armatürler için 220 volt devrelerini çekiyoruz.Zayıf akımlarda ise REÇBER CAT 5 i telefon hatları için , NEXANS cat 6 yı ise data hatları için kullanıyoruz. CCTV kapalı devre kamera sisteminde kullanılmak üzere REÇBER marka 4×0,22 mm >1 0637/53 kullanarak altyapımızı sonluyoruz.
Işık Bantlarında Marka Tercihimiz İNOLED
Aydınlatma montajında ışık bantlarında marka tercihimiz İNOLED, holospot ürünlerde CATA , tabelada uygulamasını yaptığımız neon ledte ise CATA oluyor. CCTV kapalı devre kamera sisteminde NEXTCAM ailesinden 20300 DFL, 20000BFL kayıt cihazı olarak YE- 8650 harddisk imiz ise 2 tb 7/24 seagate oluyor.İşlerimizin tesliminde duyulan memnuniyet bizlerin kıvanç duymamızı sağlıyor sağlıyor.
han_ad

Mesajınızı bırakın