• 0543-273-00-04
  • han_elektrik17@hotmail.com

UZAY FEZA PLASTİK VE GIDA A.Ş

UZAY FEZA PLASTİK VE GIDA A.Ş

UZAY FEZA PLASTİK ve GIDA A.Ş
Profesyonellikten vazgeçmeyen ,ilkeleri olan UZAY FEZA PLASTİK ve GIDA A.Ş perakende
mağazası aydınlatma ve zayıf akım alt yapı, montaj çalışmalarında bizlere güvendiği ve tercih ettiği için teşekkür ederiz.
Yapılacak alt yapı esnasında çekilmesi gereken kabloların sayısı ve m² den kaynaklı mesafelerin uzunluğu tavanda bulunan karopanlara yapacağı ağırlık ve kablo karmaşasını önlemek için sac kablo tavalarının montajını yaparak yola çıkıyoruz.Enerji odası ve zayıf akım sistem odasından gerekli kablolamalar yapılıyor.Kamera ve access point gibi cihazlara nexans cat6 23awg , ses sistemi için REÇBER LIYCY 2x1mm2 kablolama yapılmıştır.Mağazada bölgesel aydınlatma için 3×1.5 TTR , 4×1.5 TTR kullanılmıştır.Kuvvetli akımlarda 1 fazlı ve 3 fazlı prizlere NYM kablolama yapılmıştır.
Biten altyapının ardından montaja aydınlatma ile başlıyoruz.Tavan yapısı karopan olması işimizi olumlu yönde etkiliyor ve 60X60 boyutunda 4000 kelvin 48 W lık NEXTLED panel kullanmak tercihimiz oluyor. Şalt grubunda ise mağaza sahibi SAYIN SERKAN ve GÜRKAN bey kaliteden kesinlikle taviz vermemesi nedeniyle LEGRAND otomat ve otomat grupları kullanıyoruz.Kalan soğutma cihazlarının servis kurulumundan sonra işimizi teslim ediyoruz.Firmamız HAN ELEKTRİK olarak bol kazançlı günler dileriz…
han_ad

Mesajınızı bırakın