• 0543-273-00-04
  • han_elektrik17@hotmail.com

ZER OPTİK İLE MAĞAZA AYDINLATMASINI YENİDEN KEŞFEDİN

ZER OPTİK İLE MAĞAZA AYDINLATMASINI YENİDEN KEŞFEDİN

Çanakkale’de sektöründe öncü optik firmalarından Zer Optiğe bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. İsmetpaşa mah. Demircioğlu cd. no 7/ B adresinde mağaza altyapı ve dekorasyon yenileme çalışmaları gerçekleştiren Zer Optik aydınlatma ve CCTV kapalı devre kamera sisteminde firmamız Han Elektriği seçti.
Mağazanın tavan yüksekliği göz önüne alındığında ön cephe hariç ışık kaynağına ihtiyaç duyulması ve gözlük sektöründe aydınlatmanın diğer sektörlere nazaran daha fazla önem arz etmesi bilinci ile daha hassas bir çalışma kaydettik.
Yüksek CRI Değeri
Işık şiddetinin fazla olması gereken alanlarda alçıpan tavanda CATA marka slim led paneller kullandık.
Aydınlatma konusundaki tecrübemiz bize doğru ışığın seçiminde dekorasyon kadar ışık kalitesini de düşünmemiz gerektiğini gösterdi. Bu sebeple yüksek CRİ değerine sahip 5 W COB ledler tercihimiz oldu.
Mağaza mobilya, aksesuar ve duvar boyaları rengini ön plana çıkarmayı amaçladık ve bunun için gün ışığına en yakın 4500 kelvin değerindeki 3 çip şeritler burada tercihimiz oldu. Mağaza sahibi Sayın Tahir ORHAN beyin üzerinde en çok durduğu konu ise ; ürünlerini sergilediği vitrin alanı idi.
Bu alanda soketli led ray armatürler kullanarak Sayın Tahir beyin yüzünde tebessüm ifadesi bırakarak işimizi telim ettik.
han_ad

Mesajınızı bırakın